Вітаємо жителів громади з Міжнародним днем сім’ї!
Дата: 15.05.2024 08:31
Кількість переглядів: 42
Сім’я – найдорожчий скарб для кожної людини. Саме у родині ми завжди можемо знайти захист, підтримку та відчути себе важливими і потрібними.
І це багатство сьогодні на передовій захищають наші Герої, захищають наших матерів та батьків, наших дітей, захищають велику Українську родину. Тож нехай кожен дочекається своїх рідних, усі повернуться до своїх домівок живими та здоровими, а підтримка найрідніших допоможе впоратись із будь-якими труднощами!
Бажаємо вам та вашим сім’ям злагоди, щастя, благополуччя та миру! Нехай ваші сім’ї будуть міцними та надійними, а внутрішня атмосфера в них будується на любові, терпінні і повазі один до одного!