День зенітних ракетних військ Повітряних сил ЗСУ

Дата: 03.07.2024 08:49

Повномасштабна агресія проти нашої держави, систематичні ракетно-бомбові удари ворога по мирній території України ‒ це ті фактори, які зумовили усвідомлення суспільством важливості потужного та ефективного захисту у системі протиповітряної оборони країни. Зенітним ракетним військам довірено важливу місію – спільно з іншими військовими постійно боронити повітряний простір над українськими містами та важливими стратегічними об’єктами від авіаційних та інших ударів противника.

Щиро вітаємо військовослужбовців, вартових українського неба, які щодня боронять наш повітряний простір та демонструють професіоналізм, збиваючи ворожі повітряні цілі. Дякуємо за пильну цілодобову варту, за кожну відбиту атаку з повітря, за кожне врятоване життя, за вцілілу інфраструктуру!
Зичимо міцності духу, сталевої витримки та мирного неба над українською землею!