Борзнянська територіальна громада

Розширили знання з фізичної безпеки!

Дата: 08.07.2024 15:48

Фото без опису

У нашій громаді триває цикл тренінгів, організованих в рамках проєкту «Security Compact», що впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», що реалізовується громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку».

І сьогодні, 8 липня, відбувся другий тренінг. Цього разу досвідчений тренер Євген Федоров поділився своїми знаннями щодо фізичної безпеки з представниками нашої громади. До заходу було залучено працівників міської ради, Центру надання соціальних послуг, освітян, медиків.
Учасники розширили знання з питань фізичної безпеки, напрацювали відповідні заходи для збереження життя та здоров’я, навчались оцінювати ризики та відповідно на них реагувати, розглянули заходи безпеки під час обстрілів чи евакуації, розібрали правила поведінки в укриттях та наповнення «тривожної» валізки.
Отримані під час тренінгу знання та навички учасники зможуть використовувати на практиці та ділитися ними з іншими.

Висловлюємо щиру подяку тренеру за корисну інформацію!