Проведено семінар

Дата: 26.07.2024 15:09

Вчора, 25 липня, в адмінбудівлі КП «Борзна-Комунальник» разом з представниками Ніжинського РУ ГУ ДСНС України у Чернігівській області проведено семінар на якому обговорено питання контролю за діяльністю підрозділів добровільної пожежної охорони які знаходяться на території с. Оленівка, с. Шаповалівка та с. Ядути. Під час заходу обговорено питання проходження підготовки (перепідготовки, навчання, щорічного медичного огляду, обов’язкового страхування членів підрозділів на випадок травмування, справності пожежної або пристосованої техніки та обладнання, відповідності приміщень пождепо до використання). За результатами семінару прийнято відповідні рішення.