Отримайте ваучер на навчання!

Дата: 16.08.2024 08:54

Протягом січня-липня цього року на Чернігівщині служба зайнятості видала 269 ваучерів на навчання для підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці. Серед бажаючих навчатися більшість жінок (68,4%).
Загалом скористалися такою можливістю:

• 230 людей віком 45+;
  • 24 внутрішньо переміщені особи;
  • 14 людей з інвалідністю;
  • 1 учасник бойових дій.

Більшість людей, а саме 221 особа, здобували робітничі професії: кухаря, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, тракториста-машиніста, кондитера, швачки, штукатура, оператора та машиніста котельні.
Нагадаємо, за ваучером можна пройти навчання за однією із 124 професій та спеціальностей із затвердженого Переліку.
Максимальний розмір ваучера – 30 тисяч грн.
Щоб отримати ваучер на навчання треба звернутися до будь-якого найближчого центру зайнятості чи подати онлайн-заявку на сайті Державної служби зайнятості https://is.gd/dKeSYx
Впродовж 3 робочих днів з вами зв’яжеться кар’єрний радник центру зайнятості, проведе консультацію, допоможе з вибором навчального закладу, заповненням документів та супроводжуватиме до моменту підписання договору на навчання з закладом освіти.

Чернігівський обласний центр зайнятості