Про скликання 35 позачергової сесії 8 скликання Борзнянської міської ради

№ 133-ОД

Про скликання 35 позачергової сесії
8 скликання Борзнянської міської ради

Відповідно до пункту 8 частини 4 статті 42, статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Борзнянської міської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням 1 сесії 8 скликання Борзнянської міської ради «Про затвердження Регламенту роботи Борзнянської міської ради восьмого скликання» від 02.12.2021 № 6-1/8 (зі змінами):

1. Скликати 35 позачергову сесію 8 скликання Борзнянської міської ради 30 серпня 2024 року о 10:00 годині в залі засідань, в приміщенні адмінбудинку міської ради (2 поверх).
  2. На розгляд сесії винести питання:
    2.1. Про затвердження Програми забезпечення державної безпеки на території Борзнянської міської територіальної громади та матеріально-технічного забезпечення Управління Служби безпеки України в Чернігівській області (Ніжинського міжрайонного відділу) на 2024-2025 роки.
    2.2. Про внесення змін до Програми підвищення обороноздатності та безпеки населених пунктів Борзнянської територіальної громади в умовах воєнного стану на 2024 рік.
    2.3. Про внесення змін і доповнень до рішення 31 сесії 8 скликання Борзнянської міської ради «Про бюджет Борзнянської міської територіальної громади на 2024 рік (код бюджету 2554000000)» від 15.12.2023 № 11-31/8.
  3. Відділу організаційно-інформаційної діяльності та кадрових питань виконавчого апарату міської ради довести це розпорядження до відома депутатів Борзнянської міської ради та жителів громади шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Лариса ОСАДЧУК