До уваги жителів громади!

Дата: 11.10.2024 21:03

Сьогодні, 11 жовтня, близько 23:00, назавжди додому повертається БИЧОК Віталій Дмитрович.
Кортеж із тілом Героя прибуде до міста Борзни і слідуватиме за маршрутом: будівля школи № 3 – вул. Київська – вул. Незалежності – центр міста – вул. Семена Палія – міська лікарня.
Завтра, 12 жовтня, о 9:00, скорботний кортеж вирушить за маршрутом: міська лікарня – вул. Семена Палія – центр міста – вул. Незалежності – вул. Київська – виїзд на автошлях М02 – в’їзд в с. Миколаївка – вул. Богдана Хмельницького – центр села – вул. Набережна.
Просимо жителів громади «живим коридором» вшанувати пам’ять Захисника.

Заупокійна літія та прощання з Воїном відбудуться завтра, 12 жовтня, об 11:00, у с. Миколаївка. Поховальна процесія рухатиметься за маршрутом: вул. Набережна – центр села – вул. Богдана Хмельницького.

Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

P. S. У разі змін — повідомимо додатково.