На жаль, Борзнянщина втратила ще одного Героя

Дата: 22.10.2024 15:45

21 жовтня 2024 року, виконуючи бойове завдання, загинув наш земляк – КРІПАК Олександр Віталійович.

Олександр Віталійович народився 14 серпня 1973 року в м. Борзна. Неповну середню освіту здобув у Борзнянській середній школі.
Проходив строкову військову службу з листопада 1991 року по грудень 1993 року. Потім працював на різних роботах, останнім часом у Києві.
24 червня 2022 року пішов добровольцем до лав Збройних Сил України захищати рідну землю від ворога.

Олександр Віталійович загинув, як Герой, мужньо боронячи Україну і всіх нас від російських загарбників. Він був відданим патріотом України. Олександр Кріпак мав багато друзів, був різносторонньою, доброзичливою людиною, гарним товаришем, відповідальним на роботі і чуйним з близькими.
У загиблого Героя залишилися дружина, дорослі донька та син. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Серце крається від жалю, болить душа за мужнього Захисника, який віддав своє життя для того, щоб ми з вами могли жити.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам загиблого Воїна.
Доземний уклін і вічна пам’ять нашому загиблому Захиснику!
Герої не вмирають! Вони продовжують жити в наших серцях та пам’яті, а їхні імена викарбовуються в історії України.