Борзнянська територіальна громада
Чернігівська область

До уваги фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб!

Дата: 02.01.2025 14:12
Кількість переглядів: 196

Фото без опису

Борзнянська міська рада повідомляє, що у 2025 році рахунки для сплати податків не змінюються.

У зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у період дії воєнного стану», сплата військового збору для ФОП і юридичних осіб, які раніше не сплачували цей збір, з 1 січня 2025 року здійснюється на два нові рахунки для сплати податків, а саме:

  • військовий збір, що підлягає сплаті фізичними особами-підприємцями, які перебувають на спрощеній системі оподаткування – UA158999980313050198000025001;
  • військовий збір, що підлягає сплаті юридичними особами, які перебувають на спрощеній системі оподаткування (ІІІ група) – UA208999980313040153000025001.

Дана інформація взята з офіційних джерел.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь