Увага! Важлива інформація!
Сьогодні, 1 березня, орієнтовно з 11:00 до 12:00, до Борзни прибуде кортеж із тілом загиблого Героя Дениса Павловича ГЕРАСІНА і буде рухатись за маршрутом: будівля школи № 3 – вул. Київська – вул. Незалежності – центр міста – вул. С. Палія – міська лікарня.
В останню путь тіло Воїна вирушить завтра, 2 березня, о 10:00, за маршрутом: міська лікарня – вул. Семена Палія – центр міста – вул. Незалежності – вул. Київська – виїзд на автошлях М02 – в’їзд в с. Миколаївка – вул. Богдана Хмельницького – центр села – церква. У якій відбудеться заупокійна літія за полеглим Захисником орієнтовно об 11:30.
Потім поховальна процесія рухатиметься за маршрутом: центр села – вул. Богдана Хмельницького – виїзд на автошлях М02 – в’їзд у с. Шаповалівка – вул. Молодіжна – вул. Святомиколаївська.
Прохання до жителів громади вшанувати пам’ять Дениса Павловича, створивши «живі коридори» за вищезазначеними маршрутами.
Схиляємо низько голови у скорботі й молитовно віддаємо шану Воїну, який поклав життя за Україну.
У разі змін додатково повідомимо.