Борзнянська територіальна громада
Чернігівська область

Всесвітній день цивільної оборони

Дата: 01.03.2025 08:10
Кількість переглядів: 69

Фото без опису

1 березня відзначається Всесвітній день цивільної оборони, присвячений темі готовності та захисту цивільного населення до різних небезпек.

У військовий час основи цивільної оборони набувають особливої актуальності, оскільки саме мирне населення часто стає жертвою окупантів. Важливо звернути увагу на власну підготовку та скористатися можливостями, які збільшать знання і навички для власного захисту та рідних у небезпечних ситуаціях.

Однак, навіть в мирний час, дане питання є досить актуальним, адже охоплює надзвичайні ситуації під час природних катастроф, техногенних аварій та інших загроз.

Тож сьогоднішній день дає нам можливість в черговий раз подякувати нашим рятувальникам та працівникам цивільної оборони за мужність і професіоналізм та побажати Божого захисту у благородній справі, спрямованій на забезпечення безпеки України й кожного українця від лих, надзвичайних випадків та агресивних дій окупантів.

Будьмо свідомими, уважними та обережними!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь