Пенсійний Фонд України повідомляє

Пенсії підвищили

З 1 липня цього року проведені перерахунки пенсій для 281,2 тис. пенсіонерів області. Середній розмір підвищення становить для цивільних пенсіонерів - 38,81 грн, для війкових - 120.87 грн. Перераховані пенсії виплачуватимуться пенсіонерам у визначену їм дату, починаючи з 4 липня.

09:04 15.07.2020

До уваги роботодавців! Є можливість допомогти своїм працівникам

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області  запрошує роботодавців надати до Пенсійного фонду України, через вебпортал електронних послуг  (https://portal.pfu.gov.ua/), відскановані копії трудових книжок працівників, які перебувають на даний час у трудових відносинах з вашою установою.

18:35 20.06.2020