Міграційна служба інформує

Борзнянський районний сектор управління державної міграційної служби України в Чернігівській області інформує

На виконання доручення МВС України від 04.10.2019 № 13450/01,36-2019, відповідно до наказів ДМС України від 08.10.2019 № 134-аг та УДМС України в Чернігівській області від 11.10.2019 №100 на території Чернігівської області 18 жовтня 2019 року розпочався практичний етап профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

12:30 18.10.2019

Підведення підсумків роботи

6.10.2019 року завідувач Борзнянського РС УДМС України в Чернігівській області Галина Толочко прийняла участь у нараді з підведення підсумків роботи за 9 місяців поточного року Ніжинського МВ, Бахмацького РС, Борзнянського РС та Ічнянського РС, під керівництвом начальника Управління Ксенії Лук’янець.

08:05 18.10.2019

Сьогодні, в рамках тижня Правових знань, завідувач Борзнянського РС УДМС України в Чернігівській області Галина Толочко взяла участь у спільній робочій зустрічі працівників Борзнянського відділу ДРАЦС ГТУЮ в області та представників органу з питань пробації.

16:05 11.10.2019

Проведення перевірки місць компактного проживання іноземних громадян

Напередодні, згідно графіку спільних відпрацювань з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері, завідувач Борзнянського РС УДМС України в Чернігівській області Галина Толочко у співпраці з співробітниками Борзнянського ВП Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області та органами місцевого самоврядування Шаповалівської сільської ради провели перевірку місць компактного проживання іноземних громадян та осіб ромської національності. В ході перевірки документів були надані роз’яснення про можливі наслідки у разі порушення законодавства у сфері міграції.

13:00 19.09.2019

Борзнянський РС УДМС України в Чернігівській області інформує:

В приміщенні Борзнянської міської ради завідувач Борзнянського районного сектору УДМС України в Чернігівській області прийняла участь в семінарі – нараді з спеціалістами органів міської та сільських рад, що увійшли до Борзнянської об’єднаної територіальної громади.

15:45 06.08.2019