Борзнянська територіальна громада

Міграційна служба інформує

Проведення перевірки місць компактного проживання іноземних громадян

Напередодні, згідно графіку спільних відпрацювань з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері, завідувач Борзнянського РС УДМС України в Чернігівській області Галина Толочко у співпраці з співробітниками Борзнянського ВП Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області та органами місцевого самоврядування Шаповалівської сільської ради провели перевірку місць компактного проживання іноземних громадян та осіб ромської національності. В ході перевірки документів були надані роз’яснення про можливі наслідки у разі порушення законодавства у сфері міграції.

13:00 19.09.2019

Борзнянський РС УДМС України в Чернігівській області інформує:

В приміщенні Борзнянської міської ради завідувач Борзнянського районного сектору УДМС України в Чернігівській області прийняла участь в семінарі – нараді з спеціалістами органів міської та сільських рад, що увійшли до Борзнянської об’єднаної територіальної громади.

15:45 06.08.2019