Новини

Паспортний документ - основна підстава реалізації права голосу на виборах та як перевірити себе у списках виборців

Відповідно до роз’яснень Центральної виборчої комісії (Постанова ЦВК № 268)  виборець, включений до списку виборців, має можливість реалізувати право голосу на виборах Президента України шляхом отримання виборчого бюлетеня за умови пред'явлення, зокрема, паспорта громадянина України у формі книжечки або у формі ID-картки. Громадянам  включеним до списку виборців на виборчій дільниці не мають права відмовити в реалізації права голосу з причин відсутності у паспорті громадянина України у вигляді книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні 25 - та 45 річного віку або розбіжностей у виборчій адресі виборця, чи з підстав відсутності відомостей щодо реєстрації місця проживання у ID-картці.

11:24 20.02.2019

Про скликання позачергової 27 сесії 7 скликання міської ради

Відповідно до п. 5, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні» скликати позачергову 27 сесію міської ради 7 скликання 14 лютого 2019 року  о 1000 годині в приміщенні Борзнянської міської ради.

13:36 11.02.2019

Про наміри КП "Борзна-Комунальник" здійснити зміну діючого тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення приватного сектору

Повідомлення    про наміри КП «Борзна-Комунальник»   здійснити зміну діючого  тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення приватного сектору.

11:14 08.02.2019

ID-картка обов’язкова вимога для реєстрації участі в ЗНО!

Відповідно до вимог чинного законодавства, кожен учень якому виповнилося 14 років для участі в ЗНО повинен мати ID-картку! В зв’язку з початком 5 лютого 2019 року реєстрації в зовнішньому незалежному оцінюванні, нагадуємо  про необхідність своєчасного оформлення паспорта громадянина України!

14:58 23.01.2019

Міський голова взяв участь у заході з нагоди Дня Соборності України

Міський голова Анатолій Койда, разом з керівництвом району, керівниками та працівниками установ, підприємств, організацій, учасниками АТО та представниками громадькості, взяв участь у святкових заходах з нагоди Дня Соборності України.

10:02 23.01.2019

Відкриття міської ялинки!

19 грудня на День Святого Миколая в Борзні відбулося відкриття  міської ялинки. З вітальним словом до присутніх звернувся міський голвоа Анатолій Койда, який привітав усіх з наступаючими Новорічними святами, побажав миру,злагоди, благополуччя та гарного настрою в наступаючому році.

15:29 20.12.2018

Прийнято міський бюджет - 2019

Відбулася чергова 26 сесія міської ради. Ключовим питанням порядку денного стало затвердження бюджету міста на 2019 рік.

13:44 19.12.2018