Борзнянська об'єднана територіальна громада

Світ не без добрих людей

Нещодавно в селі Прачі Борзнянського району сталася пожежа у літній кухні багатодітної родини Тараненків. Людських жертв вдалося уникнути, проте вогнем було знищено будинок і майно.

11:49 10.07.2020

Покладання квітів

З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни 22 червня 2020 року були покладені квіти до пам’ятників.

15:19 22.06.2020

Вітання міського голови з Днем медичного працівника.

21 червня  ми відзначаємо День медичного працівника. Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У цей надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Бажаю не тільки дбати про здоров'я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей.

14:39 19.06.2020

Центр зайнятості інформує:

ФОПи, які не мають найманих працівників, можуть скористатися фінансовою підтримкою на час карантину

12:52 10.06.2020