Борзнянська об'єднана територіальна громада

Держава гарантує підтримку бізнесу

В Україні нещодавно запрацювала державна програма фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9» (деталі за посиланням: https://5-7-9.gov.ua/ ). Нею можуть скористатися всі, хто здійснює підприємницьку діяльність або плануєте найближчим часом поповнити лави підприємців.

16:48 03.03.2020

Покладання квітів

20 лютого 2020 року відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка, з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

14:03 20.02.2020

Чернігівська ОДА закликає спільно протидіяти незаконним рубкам лісів

На Чернігівщині активізована робота з протидії незаконному обігу деревини. Зокрема, діє обласний штаб з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області. До його складу увійшли як представники структурних підрозділів ОДА та правоохоронних органів, так і громадськість.

11:34 19.02.2020