Інформація установ, організацій

«ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» ПРОСИТЬ МІНЕНЕРГО НЕ ДОПУСТИТИ ЗРИВІВ В ПОСТАЧАННІ ПРИРОДНОГО ГАЗУ НАСЕЛЕННЮ

ТОВ «Чернігівгаз Збут» звернулося до Міністерства енергетики України з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення зривів у постачанні природного газу мешканцям Чернігівського регіону.

10:51 01.07.2020

Хто відповідальний за безпеку при користуванні газом

За півроку машини аварійно-диспетчерської служби «Чернігівгазу» проїхали 202 тисячі кілометрів і витратили 22 тисячі літрів пального. Про це розповів головний інженер Чернігівського відділення АТ «Чернігівгаз» Олександр Семенець. З початку року служба 104 «Чернігівгазу» виконала майже 7 тисяч заявок від споживачів, близько половини з яких - це запах газу на кухні та біля будинку.

09:14 26.06.2020

Увага! Посилено відповідальність за забруднення повітря і спалювання сухої трави та листя

У зв’язку із спекотною погодою та значним підвищенням рівня пожежної небезпеки, Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА закликає всіх жителів і гостей області дотримуватися правил пожежної безпеки, не розпалювати багаття в екосистемах, не палити суху рослинність, листя, гілля, сміття, не робити шкоди своєму здоров’ю та навколишньому природному середовищу.

09:58 18.06.2020