Дата: від до Скинути

БОРЗНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Історія становлення Комунального закладу «Борзнянська спеціалізована  школа – інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів»,  сягає далекого 1921 року.

14:38 23.07.2019

Міська виборча комісія повідомляє

Борзнянська міська виборча комісія повідомляє про скликання першої сесії Борзнянської міської ради 25 липня 2019 року о 10.00 год. в приміщені міської ради за адресою м. Борзна, вул. П. Куліша, 107.

11:46 19.07.2019

Місцеві громади Чернігівщини отримали понад 320 мільйонів гривень плати за землю

До бюджетів місцевих громад Чернігівщини за п’ять місяців надійшло понад 320 мільйонів гривень плати за землю. Це на 29 відсотків або на 72 мільйони гривень більше відповідного періоду минулого року.

16:47 11.06.2019

У Чернігівському регіоні платникам відшкодовано  майже 539 млн гривень ПДВ

У Чернігівському регіоні платникам відшкодовано майже 539 млн гривень ПДВ

Протягом п’яти місяців поточного року органами ДФС області проведено камеральні перевірки 212 суб'єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму понад 561 млн гривень.

16:46 11.06.2019

На Чернігівщині ліквідовано центр мінімізації митних платежів

Черговий злочинний задум по ухиленню від сплати податків викрито співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом  прокуратури Чернігівської області.

16:38 11.06.2019

На Чернігівщині за 5 місяців платникам податків надано  близько 61 тис адміністративних послуг

На Чернігівщині за 5 місяців платникам податків надано близько 61 тис адміністративних послуг

За 5 місяців поточного року до органів ДФС Чернігівської області надійшло майже 61 тис звернень від платників для отримання адміністративних, консультативних та  інформаційних послуг.

16:37 11.06.2019