Покладання квітів

Щороку третьої неділі травня українці збираються біля меморіальних пам'ятників щоб вшанувати пам'ять жертв політичних репресій. В цей день ми згадуємо жертв репресій комуністичного режиму. Ми згадуємо тих, хто був ув'язнений у концтаборах та засланих у далекі землі. З нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій, керівництвом міської ради та району були покладені квіти до пам’ятника.

08:04 17.05.2020

Вшанували пам’ять постраждалих від наслідків  аварії на ЧАЕС

Вшанували пам’ять постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС

З нагоди вшанування пам’яті загиблих і померлих громадян, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,   голова районної державної адміністрації Лариса Осадчук, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Пирог, секретар міської ради Людмила Дорош та головний спеціаліст сектору фінансів міської ради Наталія Заїка поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Вічна пам'ять героям!

09:09 27.04.2020