Провели термінову нараду з керівниками медичних закладів Борзнянської ОТГ

Сьогодні, 16 грудня, міський голова Лариса Осадчук спільно з в.о.голови райдержадміністрації Тетяною Пирог провели нараду з головним лікарем КНП «Борзнянський ЦПМСД» Анатолієм Обозним, медичним директором КНП «Борзнянська центральна районна лікарня» Миколою Золотаренчуком, районним дитячим педіатром і депутатом міської ради Сергієм Черновим та головою профспілки медичних працівників Вікторією Турутою. На зустріч було запрошено старосту Ядутинського старостинського округу Людмилу Лось.

17:32 16.12.2020

«НАГОДУЙ ПТАХІВ ВЗИМКУ»

Сьогодні, 11 грудня, ДП «Борзнянський лісгосп» на чолі з директором Андрієм Даньком спільно з міським головою Ларисою Осадчук та в.о.голови райдержадміністрації Тетяною Пирог долучилися до всеукраїнської акції «Нагодуй птахів взимку».

16:01 11.12.2020

У Борзні розпочинається підготовка до Новорічних свят

Сьогодні, 8 грудня, міський голова Лариса Осадчук спільно з в.о. голови райдержадміністрації Тетяною Пирог провели нараду з питання підготовки та проведення заходів з нагоди Новорічних та Різдвяних свят за участю керівництва комунального підприємства громади, профільних служб, представників молодіжної ради, підприємців, депутатів та активістів.

16:12 08.12.2020

Сьогодні на Борзнянщині перебував заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Загайний

У ході робочого візиту Віталій Загайний спільно із в.о. голови Борзнянської районної державної адміністрації Тетяною Пирог та міським головою Ларисою Осадчук обговорили питання функціонування центру надання адміністративних послуг та перспективи його розвитку.

16:45 03.12.2020