Відбулася перша сесія восьмого скликання Борзнянської міської ради

Сьогодні, 2 грудня, відбулася перша установча сесія восьмого скликання Борзнянської міської ради. Засідання проходило за участі новообраних депутатів та запрошених гостей - депутатів Чернігівської обласної ради.

08:25 03.12.2020

Обрано склад Молодіжної ради

20 жовтня 2020 року відбулись установчі збори щодо формування складу Молодіжної ради при Борзнянській міській раді.

12:23 21.10.2020

Проведено засідання координаційної ради з питань  національно-патріотичного виховання молоді

Проведено засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

Сьогодні, 6 жовтня, відбулось засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді під головуванням Володимира Гуменського - заступника голови Борзнянської міської ради з питань діяльності виконавчих органів.

15:26 06.10.2020