Нарада щодо утримання медичних закладів

Із утворенням нових районів в Україні змінюється і система управління на цих територіях, адже 90% повноважень, які раніше були на районному рівні, перейшли на рівень громад.

18:22 21.12.2020

Урочисто запалали вогні новорічної ялинки

Сьогодні, 19 грудня, відбулося урочисте відкриття головної новорічної ялинки нашого міста. На святковий захід завітали діти та дорослі. Їх чекала весела розважальна програма за участю веселих міньйонів.

21:26 19.12.2020

Відбулося засідання виконкому

Сьогодні, 17 грудня, відбулося засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради під керівництвом міського голови Лариси Осадчук.

16:53 17.12.2020

Рятувальники Борзнянщини проводять профілактично-роз'яснювальні заходи з метою запобігання пожеж у житловому секторі

Рятувальниками Борзнянщини проведено профілактично-роз’яснювальний рейд на льоду з метою запобігання загибелі та травмування населення на водних об`єктах у осінньо-зимовий період.

10:57 17.12.2020

Провели термінову нараду з керівниками медичних закладів Борзнянської ОТГ

Сьогодні, 16 грудня, міський голова Лариса Осадчук спільно з в.о.голови райдержадміністрації Тетяною Пирог провели нараду з головним лікарем КНП «Борзнянський ЦПМСД» Анатолієм Обозним, медичним директором КНП «Борзнянська центральна районна лікарня» Миколою Золотаренчуком, районним дитячим педіатром і депутатом міської ради Сергієм Черновим та головою профспілки медичних працівників Вікторією Турутою. На зустріч було запрошено старосту Ядутинського старостинського округу Людмилу Лось.

17:32 16.12.2020